קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת היא גרסה שונה של קלנועית ניידות מסורתית שנועדה להיות מתקפלת לנשיאה בקלות. היתרונות של הקלנועיות המתקפלות שהן יכולות לשמש אנשים עם מוגבלות בניידות וניתן להעביר אותן בקלות ממקום למקום ולאכסן אותן בקלות בבית או בתא המטען של המכונית. לרוב הקלנועיות הקטנות יהיו מאושרות לטיסה מה שיהפוך כל חופשה לנוחה יותר וכך נוכל לחקור אזורים חדשים שלא היינו יכולים להגיע אליהם ללא הקלנועית.

עבור אנשים עם מוגבלות בניידות, מכשירים אלה קלים לשימוש ולהובלה.

העיצוב המתקפל מקל על המשתמש לקפל ולשאת או לאחסן את הקלנועית במידת הצורך בקלות.

קלנועית מתקפלת לרוב תיהיה עשויה מחומרים קלים כך שקל יותר לסחוב אותו מאשר קלנועית בינונית או גדולה.

קלנועיות הן דרך מצוינת עבור אנשים עם מוגבלויות להתנייד. עם זאת, קלנועיות שלא מתקפלות דורשות מקום רב ויכולות להיות קשות לתמרון. הקלנועית המתקפלת היא הפתרון המושלם למי שצריך לקחת את מכשיר הניידות שלו לדרך. הוא קטן מספיק כדי להיכנס לרכב או במטוס וניתן לפתוח אותה תוך פחות מ 10 שניות.

קלנועיות מתקפלות הן דרך חסכונית, קומפקטית ונוחה להתנייד. הן גם קלות לאחסון ולהובלה.

קלנועיות קיימות כבר זמן מה, אבל הן התפתחו ליותר מסתם דרך קלה להתנייד. הן הפכו להכרח עבור אנשים רבים עם מוגבלות הזקוקים להם לחיי היום יום.

המדריך לרכישת קלנועית

הקלנועיות המתקפלות המרכזיות בישראל

גוגו- אפיקים

אווטו- מובינג ליף

סולקס- גלגל יציב

עלית- צרעה

יוגה- חשמלית ריידר

עצמאות עם קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת היא דרך מצוינת לשמור על נכים ניידים ועצמאיים. היא יכולה להיות חלופה מצוינת לכיסא גלגלים. הקלנועית המתקפלת היא אופציה מצוינת למי שצריך לנסוע בתחבורה ציבורית או לאחסן את הקלנועית כאשר אינה בשימוש.

הקלנועית המתקפלת מיועדת למי שצריך להיות מסוגל לקפל אותה ולאחסן אותה בחלל קטן. הן גם מעוצבות תוך התחשבות בשיקולי משקל, כך שקל לסחוב אותן ולהשתמש בהן בכל מקום שאליו אתה הולך. קלנועיות ניידות מתקפלות נמצאו כאלטרנטיבה מצוינת עבור אלה שאינם יכולים ללכת בשום מרחק, במיוחד אם הם לא רוצים את הטרחה של שימוש בכיסא גלגלים במשרה מלאה.

מה נרצה לבדוק כאשר אנו רוכשים קלנועית מתקפלת

משקל הקלנועית: משקל הקלנועית המתקפלת היא אחת השאלות הראשונות שנשאל במידה ושיש לנו צורך לאכסן או להעמיס את הקלנועית לרכב, דבר נוסף שמשפיע על משקל הקלנועית הוא הסוללה, סוללת ליתיום תהיה קלה יותר מסוללת עופרת אך לרוב גם יקרה יותר.

משקל העמסה: נודא שהקלנועית המתקפלת חזקה מספיק ויש לה כושר העמסה שמספק אותנו, פרט זה מאוד חשוב ולא נרצה לרכוש קלנועית שלא מתאימה למשקלנו, דבר שיוכל להשפיע על היציבות והבטיחות שלנו.

גודל: כדאי למדוד את רוחב הדלתות בבית גודל המעלית במידה ויש או שער הכניסה לבית ולודא מבעוד מועד שהקלנועית במידות כאלו שנוכל להיכנס ולצאת איתה ולנסוע בחופשיות ובבטיחות. נוודא את רדיוס הסיבוב של הקלנועית המתקפלת ונבדוק אם רדיוס זה מספק אותנו.

מהירות: מרבית הקלנועיות בקטגוריה זו של הקלנועיות המתקפלות הן במהירות של עד 6 קמ”ש, נוודא שהקלנועית עומדת בתקן, ושיש לנו אפשרות למספר מהירויות שונות, לנסיעות במיקומים שונים.

אישור טיסה: כדאי לבדוק שיש לקלנועית אישור טיסה שכן רק איתו נוכל לטוס או להפליג עם הקלנועית שלנו, נבקש מהמקום שאנו רוכשים את הקלנועית שידפיסו לנו את האישור הטסה לקלנועית ולסוללות. יש לוודא שהאישורים עדין בתוקף למועד הטיסה.

התניידות עם קלנועית מתקפלת

קלנועיות מתקפלות הן דרך מצוינת להתנייד ללא שימוש ברגליים. הן מושלמות עבור אנשים שמתקשים ללכת או לעמוד. עם זאת, הן עלולות להיות מגושמות וקשות לנשיאה, וזו הסיבה שהמציאו קטנועים ניידים מתקפלים.

קלנועיות מתקפלים קטנים יותר מקלנועית ניידות ממוצעת ויכולים להיכנס בקלות לרכב או בתחבורה ציבורית. הם גם מציעים יותר יציבות מקורקינטים ניידים רגילים בגלל ארבעת הגלגלים במקום שניים, מה שהופך אותם לבטוחים יותר עבור אנשים שצריכים לנסוע מרחקים ארוכים בעצמם וכך ולהגיע בקלות ממקום למקום. ניתן לקפל אותם, כך שהם תופסים פחות מקום כאשר הם לא בשימוש. יש להם גם מרכז כובד נמוך מה שאומר שהם מאוד יציבים.

קלנועיות מתקפלות הן דרך מצוינת להתנייד ולרוב משתמשים בהן אנשים עם מוגבלויות. ניתן לקפל אותן ולהכניס אותן לתא המטען של מכונית בקלות, מה שמקל על הובלתם.

קלנועיות  הן כלי מצוין למי שמתקשה ללכת או לעמוד לאורך זמן.

קלנועית וכסא גלגלים

קלנועיות הן אלטרנטיבה טובה לכיסאות גלגלים וניתן להצטייד בהן במספר מאפיינים, כמו מושב מרופד, משענת יד או מתקן למניעת הטיה.

קלנועית ניידות מתקפלת היא כלי רכב ממונע שיכול לשמש להסעה אישית על ידי אנשים עם מוגבלות בניידות. הוא משמש בעיקר נכים וקשישים.

קלנועיות קטנות ומתקפלות הן גם פתרון חלופי לכיסא גלגלים למי שאינו מסוגל ללכת למרחקים ארוכים. הן גם דרך מצוינת להתנייד אם יש לך מוגבלות בניידות עקב פציעה, מחלה או מוגבלות.

קלנועית קומפקטית  יכולה לעזור עם הדברים הבאים:

לצאת מהבית לעתים קרובות יותר ולחקור מקומות חדשים

להיות יותר עצמאי ונייד

השתתפות בפעילויות כמו קניות, ביקור חברים ובני משפחה, ללכת לעבודה או לבית הספר

נהנה מפעילויות חוצות כמו גינון, גולף או דיג

טיסה והפלגות ללא חשש מחוסר עצמאות

למי קלנועית מתקפלת מתאימה

קלנועיות קטנות  הן דרך מצוינת עבור אנשים עם מוגבלות להתנייד. הן יכולות לשמש אנשים שאיבדו את השימוש ברגליהם או אנשים בעלי יכולת תנועה מוגבלת עקב פציעה.

ישנם אנשים הסובלים ממוגבלות וזקוקים לעזרה קטנה נוספת כדי להתנייד. הם משמשים גם אנשים שעברו ניתוח לאחרונה או שיש להם פציעה שמונעת מהם ללכת.

הקלנועית המתקפלת  הטובה ביותר עבור נכים היא כזו המספקת איזון נכון בין ניידות ויציבות. היא צריכה להיות קלה לתפעול, בטוחה, נוחה ועמידה.

קלנועיות מתקפלות ומתפרקות הפכו להכרח עבור נכים וקשישים. הם אביזר יומיומי שניתן לראות על מדרכות, קניונים ואפילו בבתי ספר.

מהי בכלל קלנועית מתקפלת

קלנועית הניידות היא מכשיר המספק הסעות לנכים או קשישים כאשר הם אינם מסוגלים ללכת או להשתמש בכיסא גלגלים. יש לה שלוש או ארבע גלגלים המאפשרים לה לנוע לכל כיוון ללא צורך במאמץ מהמשתמש, הקלנועית מונעת ע”י מנוע חשמלי שמקבל את כוחו מסוללה.

קלנועית ניידות היא סוג רכב שיכול לשמש אנשים עם מוגבלויות. הוא נועד לאפשר לאנשים עם מוגבלות בניידות להתנייד בקלות ובאופן עצמאי.

קלנועיות מגיעות במגוון צורות וגדלים, אך לכולן אותם מאפיינים בסיסיים: שני גלגלים גדולים מאחור, גלגל קידמי אחד או שניים קטנים יותר לפעמים, מושב לרוכב וכידון להיגוי. לחלק מהדגמים יש גם משענת יד מלפנים או מאחור כדי לסייע בתמיכה באנשים כאשר הם עולים או יורדים.

ישנם סוגים שונים של קלנועיות, רבים מהם מיועדים לשימוש פנימי בלבד בעוד שאחרים יכולים לשמש גם לנסיעה בפנים וגם בחוץ. ישנם גם סוגים שונים של מקורות כוח שאתה יכול לבחור מהם: חלק מהקטנועים הניידים דורשים סוללות ליתיום בעוד שאחרים פועלים ע”י מצבר עופרת.

למי שמתקשה ללכת או לא יכול ללכת בכלל.

קלנועיות הן דרך מצוינת להתנייד בעיר והם יכולים לשמש אנשים עם מוגבלויות. הם גם אלטרנטיבה מצוינת למכוניות ולתחבורה ציבורית.דרך ירוקה ולא מזהמת שתוכלו להגיע לכל מקום בסביבה הקרובה במהירות ובביטחון.

חופשה עם קלנועית מתקפלת

אם אתה בעל מוגבלות בהליכה מכל סיבה שהיא, קלנועית קטנה יכולה לשפר את החוויה שלך, עוד מהשלב הראשון נסיעה ברכבת לשדה  התעופה. רוב הקלנועיות הקטנות והבינוניות מותאמות לרכבת ישראל במימדים שלהן, בקלות רבה תוכלו להגיע לתחנת נמל תעופה בן גוריון ולהתניייד בשדה התעופה. ישנן חברות שיאפשרו לכם להגיע עם הקלנועית ישירות עד המטוס , מה שיקל עליכם הליכה מיותרת, העצמאות בניידות החופשה שלכם תהיה הרבה יותר נגישה עם קלנועית מאושרת טיסה תוכלו להצטרף למסלולי הליכה תוכלו לחקור אזורים חדשים שלא הייתם יכולים להגיע אליהם ללא הקלנועית. חשוב לוודא שהקלנועית שלכם וגם הסוללה מאושרות לטיסה שלא יגרם מצב שלא יעלו לכם את הקלנועית דבר שיגרום לכם שינוי בתוכניות וצער. קלנועית מאושרת טיסה היא הפתרון האידיאלי לבעלי מוגבלויות לחופשה נעימה נוחה.

העצמאות בניידות

קלנועיות מתקפלות הן כלי רב ערך עבור אנשים עם בעיות ניידות. הן יכולות לשמש כדי לעזור לאנשים עם מוגבלויות להתמצא ולעשות דברים שהם לא היו יכולים לעשות אחרת.

קלנועיות מתקפלות לא מיועדים רק לקשישים, אלא לכל מי שיש לו מוגבלות. הן יכולות לעזור לאנשים הסובלים מכאבים כרוניים או מחולשת שרירים, כמו גם לאלה המתאוששים מפציעות או ניתוח.

קלנועיות תוכננו לעזור לאנשים עם מוגבלויות להתנייד. הן כלי רכב ממונע שיכול לשמש אנשים עם בעיות ניידות. קלנועית ניידות היא בדרך כלל הרבה יותר קלה לשימוש מאשר כיסא גלגלים וניתנת לתמרון יותר, כך שניתן לקחת אותה על מדרכות, בתוך הבית ואפילו במעלה מדרגות.

קלנועיות קומפקטיות הן דרך מצוינת להתנייד ולשמור על העצמאות שלך. הם אופציה טובה עבור אלה שיש להם בעיות ניידות וזקוקים לעזרה בהתמצאות. עם הקלנועית המתקפלת תוכלו לנסוע בחופשיות במרחבים ציבוריים, קניונים, פארקים, מקומות עבודה, שדות תעופה וחללים פנימיים אחרים.

קלנועיות הןדרך מצוינת להתנייד, במיוחד עבור אנשים עם מוגבלויות. הם יכולים להיות כלי מועיל למי שמתקשה ללכת או לא יכול ללכת בכלל.

קלנועיות ניידות מספקות תחבורה ועצמאות לאנשים עם מוגבלות, ומקלות על ההתניידות בעיר.

קלנועיות יכולות להיות כלי מועיל לחסרי רישיון ויכולות לשמש את כל מי שרוצה להתנייד בעיר ללא צורך בהתמודדות עם תנועה או עיכובים בתחבורה הציבורית.

קלנועית מתקפלת הם דרך מצוינת להתנייד בעיר, במיוחד אם יש לך בעיות ניידות או שאתה רוצה להימנע מתנועה ועיכובים בתחבורה הציבורית, פתרון ירוק ללא מזהמי סביבה.

למי קלנועית יכולה לעזור

קלנועיות קיימות כבר זמן רב. הן נועדו לספק ניידות ועצמאות לאנשים עם מוגבלויות או מוגבלות בניידות. הסוגים הנפוצים ביותר של מוגבלויות הדורשים שימוש בקלנועית ניידות כוללים:

שיתוק מוחין

טרשת נפוצה

שבץ

פגיעה בחוט השדרה

מחלת פרקינסון

דלקת פרקים

פוליו (תסמונת פוסט פוליו)

ועוד.

קלנועיות מתקפלות נועדו לעזור לאנשים עם בעיות ניידות להתנייד. הן מספקות דרך לאנשים עם מוגבלויות ללכת לקניות, לבקר חברים ובני משפחה וליהנות מפעילויות חוצות.

קלנועית הניידות הנכונה יכולה להיות חלק חיוני מחיים עצמאיים. זה יכול לעזור לך להחזיר את העצמאות שלך ולחיות חיים פעילים יותר.

שאלות ותשובות על קלנועיות מתקפלות

מהיא קלנועית מתקפלת?

קלנועית ניידת מתקפלת היא סוג של קלנועית ממונעת הניתנת לקיפול והובלה בקלות. הן מיועדות לאנשים שמתקשים ללכת או לעמוד לפרקי זמן ממושכים וזקוקים לדרך נוחה לנסוע ממקום למקום.

מהם היתרונות של קלנועית מתקפלת?

היתרונות של קלנועית ניידות מתקפלת הן רבים. הם מאפשרים לאנשים שמתקשים ללכת או לעמוד לפרקי זמן ממושכים לנסוע בקלות ובנוחות רבה יותר. ניתן גם להעביר אותם בקלות במכונית או בתחבורה ציבורית, מה שהופך אותם לאופציה מצוינת עבור אנשים שאוהבים לטייל.

כמה עולה קלנועית מתקפלת?

העלות של קלנועית מתקפלת עשויה להשתנות מאוד בהתאם למותג ולתכונות. עם זאת, בדרך כלל אתה יכול לצפות לשלם בין 9000-14000 עבור קלנועית איכותי. מוזמנים לבדוק את טבלת מחירי קלנועיות

איך מקפלים את הקלנועית?

קיפול הקלנועית המתקפלת הוא בדרך כלל קל למדי. לרוב הדגמים יהיה תפס או ידית שתוכל למשוך כדי לקפל את הקלנועית. דגמים מסוימים עשויים לדרוש ממך להסיר את הסוללה לפני הקיפול, לכן הקפד לבדוק את הוראות היצרן לפני שתנסה לקפל את הקלנועית בפעם הראשונה ובדוק עם צורת הקיפול נוכה לך והאם תוכל לבצע את פעולת הקיפול לבדך.

כמה שוקלת קלנועית מתקפלת?

המשקל של קלנועית מתקפלת יכול להשתנות מאוד בהתאם לדגם ולתכונות. עם זאת, רוב הדגמים ישקלו בין 20 ל-50 קילו.

כמה רחוק אפשר לנסוע ?

המרחק שאתה יכול לנסוע בקלנועית מתקפלת יהיה תלוי בדגם ובמצב המצבר. עם זאת, רוב הדגמים יוכלו לנסוע בין 10 ל-20 קילומטר בטעינה אחת.

מה המהירות הממוצעת?

המהירות של קלנועית מתקפלת תהיה תלויה בדגם ובשטח. עם זאת, רוב הדגמים יוכלו לנסוע במהירויות שבין 4 ל-12 קמ”ש.

האם אני צריך רישיון כדי להפעיל קלנועית מתקפלת?

לא אין צורך ברישיון להפעלת קלנועית מתקפל. עם זאת, חשוב לבדוק עם הרשויות המקומיות שלך כדי לראות אם יש תקנות ספציפיות באזור שלך לגהי אזורים שמותר או אסור לנסוע בהם.

האם קלנועיות מתקפלות בטוחות?

הן נחשבות בדרך כלל בטוחות מאוד. עם זאת, חשוב לעקוב אחר הוראות היצרן ולהשתמש בקלנועית בצורה אחראית כדי למנוע תאונות או פציעות.

האם ניתן להשתמש בכלי בתוך הבית?

כן, ניתן להשתמש בקלנועיות מתקפלות בתוך הבית. עם זאת, עליך להיות מודע לגודל הקלנועית והחלל בו אתה נמצא כדי למנוע תאונות או נזק.

האם ניתן להשתמש גם בחוץ?

כן, ניתן להשתמש בקלנועיות מתקפלות בחוץ. הם נועדו לנסוע במגוון שטחים ויכולים להתמודד עם משטחים חלקים ומחוספסים כאחד.

איך שומרים על המוצר?

אחזקת קלנועית מתקפלת קלה יחסית. יש לבדוק באופן קבוע את לחץ הסוללה והצמיגים ולשמור על הקלנועית נקיה ויבשה.

שתף:

מאמרים נוספים

קלנועית מומלצת

קלנועית מומלצת

קלנועית מומלצת מדריך מקיף לבחירת קלנועית הטובה ביותר וההמלצה שלנו בנוף ההולך ומתפתח של פתרונות ניידות, קלנועיות מתקפלות הופיעו כבחירה פופולרית עבור אנשים המחפשים עצמאות

קלנועיות מתקפלות מאושרות טיסה

קלנועיות מתקפלות מאושרות טיסה: הפתרון הטוב ביותר לחופשה הבאה שלך ניידות עשתה קפיצת מדרגה ענקית עם הופעת קלנועיות מתקפלות מאושרות טיסה. מכשירים חדשניים אלו חוללו

קלנועית לנכה

קלנועית לנכה כל מה שאתה צריך לדעת ככל שאנשים מתבגרים, ניידות הופכת לעתים קרובות לבעיה. בין אם בגלל מוגבלות, פציעה או פשוט תהליך ההזדקנות הטבעי,

קלנועית מהירה

קלנועית מהירה

קלנועית מהירה, כמה מהר אפשר לנסוע עם קלנועית קלנועיות חוללו מהפכה בדרך שבה אנשים עם לקויות ניידות מסתובבים, מה שהקל עליהם לגשת למקומות שפעם היו

קלנועית חדשה

קלנועית חדשה

מדוע כדאי לקנות קלנועית חדשה מקלנועיות בראשית אנו מבינים את החשיבות של קלנועית  אמיןנהויעילה. זו הסיבה שאנו מחויבים לספק את קלנועית הניידות האיכותיים ביותר ללקוחותינו.

קלנועית פיקוד שבת

קלנועית שבת

מה זה קלנועית שבת השבת היא חלק חשוב מהחיים היהודיים. זה הזמן לנוח ולהרהר על השבוע שחלף ולהתכונן לשבוע הבא. מצוות השבת מעודדת אותנו לקיים

קלנועית 3 גלגלים

קלנועית 3 גלגלים

קלנועית 3 גלגלים: המדריך האולטימטיבי ככל שאנו מתבגרים, קשה יותר ויותר לשמור על עצמאותנו. משימות פשוטות כמו סידורים או ביקור בני משפחה יכולות להפוך למאתגרות,

קלנועית קטנה

קלנועית קטנה

היתרונות של קלנועית קטנה ככל שאנשים מתבגרים, הם עלולים לחוות קשיים בתנועה ובביצוע פעולות יומיומיות. זה יכול להיות בגלל מצבים רפואיים כמו דלקת פרקים, אוסטאופורוזיס

קלנועית גדולה

קלנועית גדולה

  היתרונות של הגודל: מדוע כדאי לשקול לקנות קלנועית גדולה לניידות ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, ראינו התקדמות משמעותית בתחום מכשירי הניידות, במיוחד עבור אנשים עם מוגבלויות.

קלנועית יחיד

קלנועית יחיד

קלנועית יחיד יתרונות ומה זה בדיוק ככל שהאוכלוסייה מתבגרת, יותר ויותר אנשים מחפשים פתרונות לאתגרי הניידות שלהם. קלנועית ליחיד לנכים היא אפשרות פופולרית עבור אנשים

צור איתנו קשר